gallery/photo1

Tekno Fatih

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

HAKKIMIZDA

Profesyonel iş hayatı boyunca sızma testleri ve güvenlik danışmanlığı konusunda birçok firmaya hizmet veren Tekno Fatih, web uygulama, mobil uygulama, network&sistem, kablosuz ağ gibi birçok alanda sızma testleri yapmış olup siber olaylara müdahale, ddos testleri ve kaynak kod analizi projelerinde de yer almıştır. Siber güvenlik alanında birçok konferansta yerini almıştır. Amerika Savunma Bakanlığına bağlı olan NSA.gov ( Ulusal Güvenlik Teşkilatı )'inde ve NGA.mil ( Ulusal Coğrafya-İstihbarat Teşkilatı)'nda bulmuş olduğu kritik güvenlik zafiyeti sonucunda. Bu başarı ulusal ve uluslararası haber kanallarında yer almıştır.

 

Globalleşen dünyada, kurumsal firmaların web teknolojilerini kullanma konusundaki başarısı giderek daha önemli hale geliyor. Bunun farkında olan Tekno Fatih; bilgisayar ve internet alanındaki her konuda, kurumsal ve bireysel müşterilerine uzun vadeli ve etkili çözümler sunuyor. 

Neler Yapıyoruz?

Bilgisayar ve internet teknolojileri ile ilgili her alanda hizmet veren şirketimizin sunduğu genel hizmetler şöyle:

Web Tasarım
Sunucu Kurulumu
Bilgisayar Servisi
Yerel Ağ Kurulumu
Veri Yedekleme ve Kurtarma
Ağ Güvenlik Hizmetleri
Hosting ve Domain Satış
Kurumsal Mail Kurulumu

Bunlara ek olarak, bireysel kullanıcılar için Apple ürünleri tamiri gibi hizmetler de sunan Tekno Fatih olarak; yeni alınan bilgisayarların kurulumu, uzaktan bilgisayar yardımı gibi çalışmalar da yapıyoruz. 
Tüm bilgisayar markaları için bakım ve onarım hizmetleri sunduğumuz gibi, donanımsal alanda yaşadığınız diğer sorunlara da hızlı bir şekilde çözüm getiriyoruz. Network ağları, web barındırma hizmetleri ve e-mail yapılandırması ile ilgili tüm hizmetleri sunan şirketimiz, kurumsal yapınızın güçlenmesine her aşamada destek oluyor.

Hızlı, Güvenilir, Garantili

2011 yılından bu yana kurumsal yapıda hizmet veren Tekno Fatih; her biri alanında uzmanlaşmış ekip üyeleri, müşteri memnuniyetine öncelik veren anlayışı ve gelişmiş alt yapısı ile iş dünyasındaki büyümenize katkıda bulunuyor. Garantili çözümler ile hizmet sonrasında sorun yaşanmasının önüne geçen şirketimiz; hızlı servis olanakları ile teknik problemler nedeniyle zaman kaybetmenizi de önlüyor. 

Şirketinize Değer Katıyoruz

İnternet kullanımı her işletme için gerekli bir hale geldiği gibi; yapılandırma aşamasını başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olan firmalar, daha fazla kullanıcıya daha kısa sürede ulaşıyor. Bu doğrultuda hedef kitleye yönelik çalışmalar yapan ve şirketlerin amaçları doğrultusunda alt yapılarını güçlendiren Tekno Fatih olarak, teknik anlamdaki tüm hizmetleri en hızlı şekilde sunuyoruz. 

Öncelikli Hedefimiz Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışımızla; ihtiyaçlarınıza ekonomik servis fiyatları, hızlı ve güvenilir çözümler ve garantili servis ile cevap veriyoruz. Teknik anlamda yaşadığınız sorunlara karşı, uzman personellerimiz ile çözüm sunduğumuz gibi, donanımsal sorunlara kaliteli ekipmanlar ve profesyonel servis ile cevap veriyoruz.